Agneta

Co si mám dnes obléknout a co mám vařit?

:DDD

Nejlepší odpověď
anonym

Dobré ránko, vem si něco hezkýho, je neděle. Co je to za nápady, v neděli navečer vařit? V restauraci vařej taky. To jsem z toho blázen…

Další odpovědi
gecco

Pokud pro chlapa, pak si obleč erotické spodní prádélko anebo nic, na to zástěru (ať tě nepopálí sádlo, až mu budeš grilovat ten půlkilový steak)…
😉

Frogman

Já mám zrovna chuť na skvělou sekanou s brambory. :DD

anonym

Proč si něco oblékat,když je neděle a vařeno bys už měla mít,vždyť je dávno po obědě.
Snad na večer kus masa na rožeň.

marci1

Teď už si nechej na sobě to pyžamo a vař až zítra. 🙂

lexx

do kostela, na diskošku, na kolo nebo za kamarády ? uvařit leda kávu je už pozdě, odpoledne

klumprt

Gecco mi opět vyfoukl moji odpověď :)

gecco

Je vidět, že ty chlapi sou fšeci stejný…
😉