stana73

Co si jde představit jako světivý unikát,nebo ikona,když se řekne Česká republika?

Karel IV,V.Havel,B.Sme­tana,K.Vary,Čes­ký granát,pivo,špe­káčky,atd?
Doplňuji:
samozřejmě světový

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Bordel, korupce a taky zlodějna.

Další odpovědi
Dealbata

Praha a Český Krumlov – nádhera

led

1 – Kuponová privatizácia – dobrovoľné a legalizované rozkradnutie štátu
2 – „zlaté“ české ručičky, plati aj pre slovenské ručičky – v dobrom i v zlom (šikovnosť a improvizácia)

quentos

těch je … na výběr třeba světlé pivo plzeňského typu (český vynález) a mnoho jedinečných pokrmů – třeba české buchty, koláče, nebo taky pivo vařené z vína:
http://pivni.in­fo/news/3798-cesky-unikat-pivo-uvarene-z-vina.html
V otázce již byly jmenovány jedinečné naše osobnosti – dále k nim patří mj. bratři Veverkové, Dagmar Pecková, K. Čapek… byl bych tu s vyjmenováváním ještě tejden.

Rocker

Jára Cimrman:-)

Terryle

sklo, pivo, hokej, semtex

Drap

Největší bordel v Evropě, který nemá obdoby ve světových dějinách

venkovan

Ćeský holky. Ty obyčejné které denně potkáváme na ulicích, v práci, doma apod., ve věku od 16 do + 100 let. Jejich trpělivost vydržet s českými chlapy nemá ve světě zřejmě obdoby.

stana73

Sajmone,ty jsi vstával po prdelce?Najdi něco optimisteckýho prosím,těch sra..k máme všichni po krk.

quentos

korupce a bordel je všude, to není náš unikát; unikát možná je, že tu s tím nikdo nic nedělá.

SajmonModer

To je pravda!