Katrous

Co šetří enregii,když si pustim hudbu nejvíc?

1 televize
2 počítač
3 hifi věž nebo mini věž

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejnižší spotřebu má HiFi věž, 30–50W.

Další odpovědi
arygnoc

hřebík.
místo sluchátek.

Ale vážně:
asi počítač, všechno záleží na hardware. Dá se to změřit, stačí zakoupit „prodlužku“ s „hodinama“ (stojí do 200 Kč).

anonym

Nejnižší spotřebu by měl mp3 přehrávač, mobilní telefon nebo specializovaný htpc dvd cd přehrávac , velmi nízkou spotřebu má notebook Pokud je to ten malý do 10" s uspornym procesorem, nebo dokonce tablet s Android s systémem, jejich spotřeba je zanedbatelná … Avšak veliký stolní počítač je naopak největší zrout energie, zrovna tak i velká lcd televize