Co se změnilo, že se videa automaticky spouští?

Na stránkách, kteréžto pravidelně navštěvuji se před rokem začala objevovat videa, kterážto se sama spouští. Dříve bylo třeba na video najet myší (většinou reklamy), nyní stačí scroll, či video hraje ihned po načtení stránky. U Youtube je to většinou žádoucí, ovšem reklamy poslouchat nechci. Při pluginu Click to play se obecně nespustí embedded objekt, přitom já chci jen nespouštění videí. Existuje tedy něco mezi absolutním vypnutím Flash a spouštěním videí/hudby v prohlížeči Chromium?

Odpovědi
Martinuss

To myslíš facebook? Ta funkce se dá vypnout. A proč to dělají? Aby se chlubili že maj miliony shlédnutí a šlapou na paty youtubu, což neni pravda.