bolak

Co se živí sršněma? Na čí jsou potravním řetězci?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem v odkazu na stránku Příroda.cz
http://www.pri­roda.cz/clanky­.php?detail=1378

"Sršni se živí ostatním hmyzem, takže například loví včely.

Na druhou stranu jsou zase loveni ptáky, jako je křivka nebo ťuhýk nebo se také například stávají potravou kudlanky nábožné."

Ad jugar, je vidět, že opravdu neumíš číst. Odpověděla jsem na otázku, i když přidala další informaci navíc.

Ale nějak jsi zapomněl vložit odkaz na zdroj, z něhož jsi čerpal.
http://www.on­tola.com/cs/di/s­rsen

Další odpovědi
anonym

Dotaz zněl:Co se živí sršněma.Nezněla,co sršně žerou.
Napadat sršně dokáže z říše hmyzu třeba Kudlanka nábožná, z ptáků případně Křivka, nebo Ťuhýk.

arygnoc

ale to je tu predsa bežné – dáte info naviac, ponúknete iný pohľad na vec – a je oheň na streche.
ešte že tých podpaľačov nie je tak veľa, i keď sú aktívni.

😉

annas

Je to tak. 🙂

anonym

Jugare, jde o potravní řetězec, co žere sršeň a co žere sršně