Avatar uživatele
panenka

Co se zelím v syrovém stavu?

Dobrý večer dnes jsem dostala 4 hlávky zelí můžete mi prosím poradit co s nimi udělat aby mi to zelí vydrželo co nejdéle dá se to nakrájet a zmrazit? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, elektrikář před 4943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Určitě, dobré je ho spařit horkou vodou, ono zmenší objem a uložit ho do mrazáku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Ja zelí nakládám s křenem.Nemusí se zavařovat a vydrží.Nakrájí se cca 5kg zelí,přidá 3/4 kg nakrájené cibule,asi 2menší skleničky strouhaného křenu,1 sklenice oleje,3/4l vody,cukr a 1 balíček DEKA.Nechá se promíchané 24h stát a pak se dává do sklenic.Nezavařuje se,Je toho hodně,takže to chce velkou nádobu,nebo poloviční množství a odměřené to nemusí být přesně.Ale na zimu skvělá zásoba vitamínů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

1 Je možné jej nakrouhat,nasolit pustí to šťávu. Na dno nádoby se dávají vinné listy křenové listy, jablka natlačit.Zatížit nechat proběhnout v teple mléčné kvašení Je to kyselé zelí po vykysání se musí se udržovat zalité převařenou slanou vodou a zatížené aby k němu nemohl vzduch.Dá se sterilizovat ve sklenicích.2 na­krouhat prosolit počkat až zmněkne dát do sklenic z kolečkem křenu, cibulí, jabko a zalít nálevem na okurky sterilizovat. 3 Já s ním plním papriky, feferonku pár celých pepřů a zaleju nálevem. Deko sterilizuji./ú­žasnej životabudič/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Zelí nakrouháme, pak ho posolené a pokmínované pěstmi podusám až pustí šťávu. manželka uvaří nálev stejný jako na okurky, zelí prolije, naplní do omnia sklenic a zavařuje alespoň dvacet minut při devadesáti stupních. Takto sterilované zelí je výborné i za syrova. Zaháním jím hladeček téměř každý večer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
teta Ata

Jasan – nemrazit, pouze nastrouhat a naložit s křenem a česnekem atd. – viz první zde uvedený recept pod nickem „tojsemja“ – mam to vyzkoušené a je to perfektní. Ten autor má universalní recept a nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nakrouhejte to zelí a vyrobte salát ,jak jste zvyklá,přidejte křen a česnek a uložte do sklenic a do chladu,ne mrazit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek