with.love

co se zaseknutým tabletem (asus eeePad)?

nemám moc času na to čekat než se vybije a sám vypne, jinak to nejde. víte o něčem jiném? děkujuu :)

Odpovědi
Funna

a baterie vytáhnout nejde?

Bedy

Koukněte se, zda-li tablet nemá v sobě zapuštěné tlačítko RESET, které lze zmáčkout hrotem propisky.

Jinak tohle je běžný problém tabletů s Androidem, proto nedoporučuji takové tablety kupovat a poohlédnout se po jiných operačních systémech (BlacBerry, iOS, Windows) a když už, tak vybírat dražší (aspoň nad 5 tisíc, ty už mají zpravidla lepší výkon).