Hakunamatata

Co se vylíhne z červů v trešních?

Jaké zvíře se vylíhne z červů ve třešních? Co se stane, když celého červa spolknu? Může ve mně přežít?

Nejlepší odpověď
www

Vylíhne se malý, dvoukřídlý hmyz s názvem vrtule třešňová a tobě se z jejích larev nestane nic, žaludek i střeva vše krásně stráví.

Zdroj: www.skudci.com/vrtu­le-tresnova

Další odpovědi
zjentek

bude z toho hmyz, ty zvíře ,) ..a klidně sněz červa, dá ti to protein a ten je většinou potřeba