Avatar uživatele
Calimë

Co se vlastně děje ve VyVolení?

Nikdy jsem šou pořádně neviděla, o co tam jde a co se tam děje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, bolak, Littl3 před 3901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Pár zoufalců se zavře do vily, kde žijí – tedy flákají se, chlastají, hádají se mezi sebou, pak se někteří mezi sebou milují. Jeden týden se vždycky určí tuším 2 co pak jdou do nějakého duelu a diváci svými hlasy rozhodují, který se do vily vrátí a který odejde.
Ten kdo tam zůstane poslední, tak myslím, že ta vila je jeho nebo dostane nějaký nový vybavený byt, dostane nějaký peníze a další ceny.

Je to prostě o ničem, chvíli jsem koukal na první řadu, to bylo někde v roce 2003 tuším a stálo to za vyliž zadek. Ztráta času.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V podstatě nic , co by stálo za to, aby se člověk díval

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Ty nejvetsi exoti se tam na chvili zabydli a snazi se ze sebe delat buh vi co a co nejvetsi chujoviny aby je tam lidi chteli mit co nejdyl. Mno a ten posledni vyhraje prachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Extravagantní exhibicionisté se zavřou do vily. Tam dělají velký nepořádek, hádají se, nadávají si, dostávají záchvaty vzteku, lezou si na nervy, nenávidí se, předvádějí, kdo je více svlečený. Dělají ze sebe strašně chytré, vzdělané, ale pořád se baví jen o sexu, poté ho i ve vile provozují. Sem tam při hlasování někoho z vily vyhodí, všichni pak za ním pláčou a strašně se těší, až se zase sejdou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Všechny možné reality show včetně vyvolených mi neberou. Zpočátku jsem se na některé pár dílů díval, ale brzo jsem přestal. Naše TV se předháněly a stále předhánějí v tomto typu pořadů. Měl jsem raději vědomostní soutěže. Ty se ale až na vyjimky nevysílají.
Je to stále stejné. Psychologové vyberou co nejkonfliktnější vzorek soutěžících, který se před kamerou bude pomlouvat, hádat, nebo v lepším případě milovat v přímem záběru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Všechno co tu padlo jsou spíš takový výlevy konzumního televizního diváka :) můžeš to brát jako oni a nebo se na to můžeš dívat inteligentníma očima, tedy jako na experiment, protože z psychologickýho hlediska je to hodně zajímavej projekt, pokud tedy televize nepodlehne tlaku vedení a dokáže vybrat ty správné > obyčejné lidi.

Mě osobně první řada Vyvolených hrozhodně zaujala. Samozřejmě nejsem blázen, abych tam posílal esemesky nebo volal na nějaká čísla, kupoval si trička, předplácel si 24hodinové live kamery a tak podobně :)) stejně tak jsem fanaticky nepodlehl žádné tamější postavě, byl jsem prostě jen pouhý pozorovatel a párkrát týdně se mrknul jak se to tam vyvíjí. Určitě se mrkni na pár dílů a uvidíš, jestli tě to zaujme.

PS: Začíná to vždycky vstupem do vily kdy jsou všichni do jednoho přátelé a jen se baví a užívají si, ale to se po čase změní.. :)) jak moc, to už uvidíš sama, pokud budeš chtít..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kick882

Nic trapnějšího jako VyVolení jsem ještě neviděl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

suaeda: Ne vždy, první řada Vyvolených taková nebyla. Myslím v ČR. Myli tam vesměs nekonfliktní, a hlavně slušní lidé, a o to to bylo právě zajímavější :)

Taky jestli si pamatuješ, tak Nova vysílala souběžně Big Brothera, a na plný čáře to ve sledovanosti projela, a to právě proto že tam vzala vesměs kulturisty, kurvy a vulgární frajírky a podobný typ lidí. Prostě už nešlo o obyčejné lidi a všechno to vypadalo spíš jako divadlo než jako realita. A divák to poznal.

před 3901 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek