mikee.nikee

Co se většinou požaduje na realitního makléře ?

A kolik si realitní makléř průměrně vydělá za měsíc ?

Nejlepší odpověď
Drap

Aby prodáíval a pronájímal byty a prostory. Vydělá většinou podle toho, kolik se mu toho podaří prodat. U každé realitní kanceláře je to jiné. Výhodné je umět dobře komunikovat , popřípadě mít nějaké vhodné vzdělání v oboru.

Další odpovědi
honzikd

Nic. Doslova nic. Realitního makléře může dělat kdokoliv, kdo zvládne sestavit jednoduchou větu a nestydí se za to brát provize.

cochee

Co vím od známé, neměli na ni nějaké speciální požadavky co se týče vzdělání, jen schopnost komunikace a obchodního ducha. Po nějaké záuční době přešla finančně na režim, že její plat byl pouze provize z prodaných nemovitostí a protože neprodala dostatečně, musela to opustit. Ve svých nákladech na práci měla bohužel i amortizaci vlastního auta (služební nedostala) včetně PHM a protože realitní makléř stále jezdí, bylo to bohužel neúnosné.

To samozřejmě neznamená, že v různých realitkách to nemají úplně jinak. Neexistuje univerzální mustr na zaměstnávání realitních makléřů.

Jsemtady

Dealerina. Trochu otrlost umet obrat a ukecat lidi ke koupi domu pokud mozno drazsiho nez chteli. Mno mozna i vlastni auto, sluzebni dostavaji jen ti nejlepsi. Nic extra.

Andre5000

Komunikativnost a hlavně.....umět dobře lhát (napsal bych to jinak „hezky česky“ ale nechci být na těchto stránkách vulgární.