Co se vám nejvíce líbí nebo máte nejraději?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Bronzový

jiná odpověď

Doplňuji:
nic z toho

Další odpovědi:

Bronzový

jiná odpověď

Co mám váně rád? Když je krásný letní den plný sluníčka, sednu na kolo a jedu naší krásným podkrkonoším. Na biku si vyšlápnu nějaký kopec a pak se můžu na jednu stranu dívat jak se dole v kraji třpití rybníy a za mnou, se sem tam blýskne odraz slunčíka od okna horské chaloupky. Nikde nikdo jen "ticho" přírody, občas se ozve datel z lesa a na paloku předemnou proběhnou srnky. To pak opravdu člověk cití jak je ten svět krásný. Tak to je to co opravdu miluju a čeho se moje oči asi nikdy nenabaží.

Zlatý

jiná odpověď

No - těžký výběr.
Výlov rybníka to je zima a vlhko od vody a proto samý rum.
Hon to samé - zima a samá myslivecká
Zabíječka vedro i zima a samá slivovice

jiná odpověď

Doplňuji:
Nejraději mám živá zvířata. Zabíjení pro maso beru jako takovou součást jejich života - pokud se zvíře mělo během svého života dobře a i smrt je rychlá bez většího trápení, tak je všechno v pořádku. Pokud se u nás zabíjelo nějaké zvíře, tak jsem přišla až když bylo mrtvé. Výlovu rybníka jsem se nikdy neúčastnila a zvěřinu nejím - mám také nejraději lovy beze zbraní.

Zlatý

jiná odpověď

S "ozbrojenýma brigádníkama" jsem už dávno skončil, ale dobroty z vepřového a ryb, miluji. :-))

domácí zabíjačka

Doplňuji:
To je jasná volba. :)

domácí zabíjačka

Táta byl řezník a zabíjaček jsem si proto užila habaděj. Asi proto, že nás u toho dokázal všechny zaměstnat, tak mi tahle činnost uvízla nadobro v paměti. Bylo to dost práce, ale sešla se pokaždé celá rodina. Slivovice se u nás nepila, ale kvůli zimě se vařil čaj s rumem a svařák.

Bronzový

domácí zabíjačka

Stříbrný

jiná odpověď

Mám ráda čerstvou rybu, jitrnici i ovárek a taky zvěřinu. Jen koukat na ty lovy mi nedělá dobře ( z toho nejmíň vadí ten výlov rybníka). Zastřelit něco na lovu bych zatím určitě nemohla - asi bych nezmáčkla ten kohoutek. Musí to udělat někdo jiný.
Mám raději lovy beze zbraní - s foťákem.

Stříbrný

jiná odpověď

Všechny možnosti jsou lákavé.A když se k rybám a zvěřině přidá dobré víno,po čerstvém řízném domácím guláši pivo jako křen,je těžké si vybrat..

Bronzový

jiná odpověď

leto-slunicko,podzim-stromy s barevnym listim,zima-trpytivy snih,zapad slunce,uplnek,nebe plne hvezd,nocni, letni vecery,a v nich zpivajici cvrcky,zpev ptacku po ranu............

Zlatý

domácí zabíjačka

Moje srdeční záležitost.

domácí zabíjačka

Z daných variant ještě tak ta zabijačka, která má komorní charakter, jakousi prastarou tradici a většinou oživení příbuzenských kontaktů, s následujícím dobrým pochutnáníma výslužkou.
Ostatní možnosti mají příliš formálních oficialit, blížících se téměř civilní obdobě vojenského cvičení s e všemi neduhy s tím souvisejícími.
Jinak nahlédnutí do vlastního niterna, co má člověk opravdově nejraději, je na těchto stránkách příliš ošidné, u vědomí roje sršňů, co by se hned vrhl, aby surově rozcupoval jakékoliv projevy lidství, slušnosti, tradičních hodnot nebo soukromých odlišných postojů.

Stříbrný

hon

Doplňuji:
běhání s puškou po lese mě baví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.