mosoj

Co se vám líbí na Facebooku ?

Ze zvědavosti jsem si vytvořil profil, co že je to za zázrak a nijak mě to nenadchlo. Většina lidí je tam jenom aby tam byla protože je to in !!

Nejlepší odpověď
bigbít

Byla jsem tam jako první z naší školy, ještě, než byl ten boom v ČR, ale jakmile to nastalo, tak jsem se na konci června natrvalo odhlásila a zrušila účet, protože to je zkrátka blbost pro lidi bez fantazie, kteří neví, jak se normálně seznámit a toto jim dává pocit, že poznají všechny snáz a za pár minut…aplikace, které tam jsou, jsou pro mne ztráta času, přitom se dá dělat mnohem více zajímavých věcí ve skutečném životě a ne v tom virtuálním, u kterého si každý akorát ještě zničí páteř a ještě o sobě vyzradí každou maličkost ze svého života, takže si pak každý, kdo chce může o takovém člověku zjistit cokoliv a ještě si snadno zjistí jeho fyzickou podobu…ale to nemá těm lidem cenu říkat, to je jako, když kuřákovi řeknete ať přestane kouřit (neudělá to kvůli vám, jelikož by to nedokázal vydržet…musí začít sám, jedině tak získává potřebnou pevnou vůli to uskutečnit)…ale co, vždyť je in, je to móda, kdo tam není je úplně mimo, je to mimoň, kdo nemá facebook, jakoby neexistoval že…hloupost nad hloupost dle mého názoru…

Další odpovědi
anonym

jsem na tom stejně jako vy,zkusila jsem to,lae nepoužívám ho jen výjmečně,lepší je skype,nebo icq

Elk

Líbí se mi na něm, že ho mají ti, co ho chtějí mít a taky možnost ho zrušit, kterou jsem po krátkém jeho užívání využil.

Terryle

Uživatelé fb se podle mě dělí na tři druhy

  • na ty, co musej být in (záplava dětí od deseti let nahoru v posledních cca třech letech, předtím fb využívali převážně studenti vš)
  • na ty, které ukecají jejich přátelé, ale pak to moc nepoužívají, nepotřebujou to
  • a na ty, kterým vyhovujou funkce a jsou pohodlní. Všecko tam máte pohromadě – chat, vzkazy (od té doby, co jsem na fb, pozoruju, že skoro nikdo nepíše maily, ale posílá vzkazy tam… cvoci), sdílení odkazů, nahrávání fotek a videa, možnost rychlého a pohodlného položení dotazu (formou statusu, odpoví vám ten, kdo ví a kdo je zrovna onlajn, něco jako tady na otázkách). Je to pohodlný a lidi jsou pohodlný, takže jim to vyhovuje. Toť můj pohled. I já tam jsem z tohohle důvodu.

hanulka11

Také jsem se před časem přihlásila, ale ještě raději jsem ho zrušila-nestojím o to aby se mi tam vtírali nějaká individua.

anonym

Jsem tam! Ale bez mého přispění:-) Jsem tudíž IN.