huxa

Co se v televizi před 10 hodinou nesmí vysílat?

Na primě řekli ve vaření bordel, na nově ve zprávách pustili špatně cenzurované porno, co se tedy nesmí říkat a dělat v televizi? Když půjdu do reportáže do TV a řeknu třeba „pi*a“, tak to normálně budou vysílat?

Nejlepší odpověď
Drap

Vše, co by mohlo narušovat mravní výchovu mládeže. Mají pro to přesná pravidla.Konečné rozhodnutí a posouzení je na radě televizního a rozhlasového vysílání.

Další odpovědi
Halen

Pravda se nesmí před desátou vysílat.

anonym

vysílat to budou, ale při tom tvém slově to vypískaj, aby nebylo rozumět, před desátou večer by se nemělo vysílat nic, co by narušovalo mravní výchovu dětí a mládeže, to je pravda, teď jsem si tak představila, jak jde někdo do reportáže, postaví se před kameru a řekne p..a 😁