bobánek

Co se událo 20.července 1944?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Neúspěšný atentát na Hitlera? Že by =)

Další odpovědi
anonym

Ano , jak pise Berusinka.
Nebo jste se narodil. ? ( pardon , ja to z te fotky nepoznam ) 🙂 Ale to tricko na to nevypada . 🙂 -iv-

arygnoc

tem samý den spáchal samovraždu i generál Ludwig Beck, náčelník německého generálního štábu, jako i německý důstojník Claus Stauffenberg, začala operace Valkýra (potlačení případného povstání).
Bombu do bunkru přinesl Claus Schenk von Stauffenberg (popravený o den později).