Noe

Co se učí na filosofické akademii? O čem to učivo bude? A jaké povolání je vhodné pro člověka s touto školou?

Gecco .. s dovolením.. co to meleš? Odpověď jsem dostal tak tady nemusis psát takove …
Nehraj chytrého

Nejlepší odpověď
gecco

Co je to „filosofická akademie“???
Učňák, VOŠ, VŠ, kurz…???
Kdo to pořádá??? – univerzita, MŠ, Klub přátel žehu…???
😉
_________________
Noe – naopak – su úúúplně blbej – ani netuším, co je to ta „filosofická akademie“…
___
Mno – asi na tom s vědomostí nebudeš lépe – jinak by mne poučil…
😛

Další odpovědi
briketka10

Psychologie a sociologie, politologie a mezinárodní vztahy.

Dále se dá pokračovat v bakalářském studiu či magisterském:
http://www.phil­.muni.cz/wff/ho­me/studium/in­formace/predpi­sy-a-navody

lexx

to je moc obecné…znám absolventy fildy programátory, historiky, sociology, politology i učitele…nechceš lépe na techniku, strojařina, elektrotechnika…to má budoucnost

klumprt

No, blbá zpráva je, že bez googlu se tam chytat nebudeš. A po vyštudování se dá tak leda přicucnout na veřejný rozpočet.

Lamalam

O „filosofické akademii“ jsem v životě neslyšela. Kde to je?

ivzez

Noe, trocha slušného chování by neškodila!

Gecco má pravdu, na neexistující škole se nic neučí.
Co kdybyste si napřed zjistil, o jakou školu jde?!?

Emefej

Hloupost, taková škola neexistuje.