Miroslavst

Co se to venku děje???

Venku tma jak v pytli, samej blesk a hrom. Jak je u vás? Tady za chvíli bude asi konec světa.
okr. ústí nad orlicí, východní čechy.

Nejlepší odpověď
Jahoda

U nás (Jeseníky) prší, je bouřka a hromy a tma je tu strašná. Včera jsme tu měli nádherný západ slunce a sluníčko zapadalo za takovým lesíkem, kolem to bylo nádherně oranžové a kousek opodál byly krásné růžovo-červené červánky. A to jsme tu včera odpoledne měli na slunci něco přes 30°C a jezdila jsem na kole. A dneska? Hnusně! Celý den prší, všude samé bláto a to když si ještě vezmu, že nám opravují celé náměstí a všechny chodníky rozkopaly, protože dělají nové.. Takže na ulicích hlína, teď ještě do toho napršelo, takže všude bláto. Boty jsou hned umazané po prvním kroku.. Hrůůza. Ať už je lééééto! To já miluji.. 😁

Další odpovědi
panenka

U nás na Jihu Moravy jsme to měli před dvěma hodinama.Vypla se nám elektrika,blesky jak hrom a černo jak v pytli.Trvalo nám to tu zhruba 30 minut a můžu říct že jsem ráda že už to máme pryč ted tu máme jasno.

oskar

Skutečně to vypadá na konec světa.

Kiki-M

Tady u nás (Opava) lije nonstop už týden. Občas na pár minut přestane, ale jinak pořád to samé. Už se nám tady vylilo několik řek. Ještě před chvilkou bylo 18 °C, ale teď už je černo a zamračeno.

martina1

Tak takhle u nás bylo před hodinou.Okres Semily asi se to přesunulo k vám.Už dloho tu takhle nepršelo,vždy se nám to nějak vyhnulo.Ani drenáže kolem domu nestíhají a máme na zahradě pěkné jezero.Hodinu nešla elektrika a elektrocentrálu máme na opravě,tak jsme přemlouvali kotel,aby vydržel.My bydlíme na hodně velikém kopci,tak povodeň nehrozí ani náhodou,ale chudáci v Železném Brodě a níž,tam je to většinou spláchne.Snad nedopadne Česko jako Poláci.

vecernice

Tady kousek od Brna se to taky přehnalo docela slušně se vším všudy,ale podle toho černa si myslím,že to ještě není konec.To za minulého režimu jsme poručili větru,dešti a tedˇporoučím a nic.

lorja

Dneska ráno to venku vypadá nadějně.Je to k nevíře,ale vykukuje SLUNÍČKO!!!