Usoman

Co se děje s lidským tělem, když mu přiložíme špičky prstů na žebra hned pod podpažím a zatlačíme?

Kámoši si chtěli ze mě vystřelit, tak jeden přišel zezadu (já seděl upřený o stůl) a trochu silněji mi položil špičky prstů na žebra hned pod podpažím. Nedokážu si vysvětlit, jak se to mohlo stát, ale najednou mi ztuhlo celé tělo a začalo se klepat, hodně klepat a poskakovat nahoru a dolů jako kdybych dostal epileptický záchvat (nejsem epileptik). To vše trvalo asi 2–3 vteřiny. Cítil jsem se jako kdybych dostal paralyzérem anebo by mě něco brutálně vyděsilo.

Nevíte, co se přesně stalo?

Odpovědi
Bednaricek

Nejspíše došlo k podráždění nějakých citlivých nervů. Na těle jsou určitá místa s opravdu velkou citlivostí. Nikdy jsem o ničem podobném neslyšel. Vyzkouším na sourozencích, případně dám vědět.

IK

Přesně to tedy nevím, ale tyto většinou dost bolestivé body se v joze používají na zprůchodnění nosní dirky na opačné straně, bude to tedy mít vliv na parasympatikus a sympatikus. Myslím že není dobré aktivovat oba body současně a také mi připadá že emoce jako leknutí a zlost mohly způsobit ty nežádoucí reakce. Bude to víc nepříjemné než nebezpečné ale rozhodně se to nedá považovat za kamarádský žertík který by nezasluhoval ránu pěstí.

bolak

No co, no..hladil ti bradavky a způsobil ti orgasmus. Prostě to řekni, nestyď se za to, staly se už horší věci.