Co se to stalo?

Nevěděl by někdo,jak se zbavit odkazu? Ráno jsem někomu poslal odkaz,teď,jak to vypadá,uhnízdil se a vyskakuje
stále.Kde je chyba? Díky.
Doplňuji:
Udělal jsem restart,vyčis­til,teď to pro změnu nefunguje vůbec.Ani ťuk. Co s tím?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Bubčo, mě se stalo něco podobného, restart taky nezabral. Ale druhý den, když jsem pc zapla, jelo vše normálně. Ale samotnou by mě zajímalo, kde je chyba??
Moc jsem vám asi nepomohla, uvidíte zítra 🙂

Zdroj: zkušenost

Další odpovědi
anonym

Já bych zkopíroval část slova a zkusmo vložil třeba do formuláře nová otázka nebo do notesu. Jinak bych to neřešil a šel ven. Stejně jsem tu pod dohledem jako v koncentračním táboře.