Sky

Co se to dnes děje s tlakem?

Co se to dnes děje s tlakem? Ve třídě omdleli dva mí spolužáci a mě se celý den motá hlava a dělají mžitky před očima, na vědomí mě drží snad jen voda, kterou piju každou chvilku.

Nejlepší odpověď
www

Aktuálně klesá:

Zdroj: aktualni-pocasi.arms.cz/ak­tualni_tlak.php

Další odpovědi
manon

Čtyři lidi v jedné třídě? To bych raději přemýšlela i o jiných možných příčinách. Kde jste jako třída byli a co jste dělali. Protože to nemusí být jen tlakem.
Doplňuji:
Sečítání mi občas dělá problém :) Tři lidi – ale i to je moc.