P.T.

Co se to děje se světem?

Koukal jsem teď na zprávy na ČT24 a na Nově. Vraždy, sebevraždy, smrtelné bouračky, bitky, bezohlednost, brutální okrádání důchodců a já nevím co ještě. Pozitivní nic. Ne že by to bylo něco nového,ale příjde mi to jako trend několika posledních let.

Ptám se sám sebe, co se děje? Fakt lidstvo ztrácí samo nad sebou kontrolu nebo se jen o těch hnusárnách více mluví,informuje? Já nevím… Jak to vnímáte vy?

Nejlepší odpověď
tom004

Nemyslím si,že na to je nějaká rozumná odpověď.Jenom se obávám,že svoji nenasytností,ztrá­tou soudnosti,ap.,dě­láme všechno pro to,abychom tady jako druh skončili. ☹

Další odpovědi
Tom.Noddy

No zase si to neidealizujte. Za komunistů taky byly drogy, vraždy a bouračky. Jen ve zprávách bylo místo toho vysíláno o úspěších toho či onoho JZD, návštěvě českoslovesnkých družstevníků v Novosibirském závodě na výrobu nožů do kombajnů, o bezdomovcích v imperialistických USA a příjetí soudruha Jakeše soudruhem Causecsem v rumunské Bukurešti. :))) Mrkněte někdy na ČT nazprávy po 25 letech.

fcoop

Lidé jsou stále stejní.Byli,jsou­,budou.Lepší to nebude.Ale je asi jasné,že současnost je daleko,daleko brutálnější,než minulost.Určitá tabu dávno padla.Je úplně jedno, jakým způsobem se dosáhne cíle.Viz minulé století.

Ty zprávy v médiích – z nějakého podivného,zvrá­ceného důvodu zajímají lidi katastrofy.Ideální je,když je to někde hodně daleko a pana Zvědavého se to vlastně netýká.
Tedy – on si myslí,že se ho to netýká.

A takové věci se dobře prodávají,vždyť o prachy jde až v první řadě. Klišé,ale dobře funguje.

dědapetr

Tyto tragické správy v tisku a v mediích je vše co přitahuje lidi,aby kupovali a nebo sledovaly správy.Vše je to o penězích.Po­zitivní správy ty se špatně prodávají.A že je ve světě víc svinstva je zase příčina kapitálu a více informací z médií.

www

Také podle mne je to trend posledních let a prý je to „demokracie“ 😁
Já bych se ale bez takové .. klidně obešel.

anonym

Jak řekl nejistý jistý Havel:je to daň demokracie,že,eh­m,že?!

Drap

Neni to jen zdání, ale je to nutná daŇ západní demokracii.

lexx

že by apokalypsa ? armageddon ? nikdy jsem si nemyslel že se dočkám, dožiji konce časů a krachu – zániků obou systémů: socialistického i kapitalistického. co příjde dál ? pád asteroidu, III.světová nebo invaze mimozemšťanů ? II.příchod Kristův ? fakt nevím, nevím…

hornik.

Ano je toho čímdál víc. ČR připomíná film „Město bohů“