Avatar uživatele
Miroslavst

Co se to děje????

Co se to tady dnes děje? To spíte, díváte se na film nebo nejste doma, že tu nejou žádné otázky a odpovědi. Tedy ne jako jindy. Je tu nějak mrtvo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

no,kromě toho ,co tady všichni napsali je to,že už jsme všem poradili a nikdo už nic nepotřebuje vědět…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Také si říkám. Odpovědi mi celý den jedou, ale nikdy nic zajímavého nepřibyde. Žádná otázka. Zajímavé. Zajímalo by mě, co uživatelé dělají 😁. Tato otázka je dnes druhá, na kterou odpovídám, jelikož není na co odpovídat. Když už padne nějaká otázka tak k tomu postačí jedna odpověď a ta tam už mnohdy je. Takže dnes je tu mrtvo jak v hrobě. Jindy přibývají otázky, že ani nestíhám odpovídat a dneska hodinu od hodiny neodpovídám. Také mne to překvapilo. Co se děje? Chápu, že mnozí mají přes den zaměstnání či něco podobného, ale vždy to tu bylo narváno otázkami každý den. Zajímavé.. Počkám si na další odpovědi-jsem zvědavá 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Občas asi máme, MIroslavste, i důležitější věci na práci, než jen sedět u počítače, notabene sledovat, jsetli je tu na co odpovídat a vymýšlet otázky, jen aby se na něco ptalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

já se učím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Je pátek,tak šli asi všichni někam pařit.
Já jdu zítra do práce,tak už jdu chrápat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Není vždycky posvícení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já se také učím, tak tu až do konce zkouškového také asi moc nebudu…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já měla pracovní poradu 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Měla jsem pracovní schůzku s klientem proto jsem tu Miroslave nebyla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek