Miroslavst

Co se to děje????

Co se to tady dnes děje? To spíte, díváte se na film nebo nejste doma, že tu nejou žádné otázky a odpovědi. Tedy ne jako jindy. Je tu nějak mrtvo.

Nejlepší odpověď
kropitko

no,kromě toho ,co tady všichni napsali je to,že už jsme všem poradili a nikdo už nic nepotřebuje vědět…

Další odpovědi
Jahoda

Také si říkám. Odpovědi mi celý den jedou, ale nikdy nic zajímavého nepřibyde. Žádná otázka. Zajímavé. Zajímalo by mě, co uživatelé dělají 😁. Tato otázka je dnes druhá, na kterou odpovídám, jelikož není na co odpovídat. Když už padne nějaká otázka tak k tomu postačí jedna odpověď a ta tam už mnohdy je. Takže dnes je tu mrtvo jak v hrobě. Jindy přibývají otázky, že ani nestíhám odpovídat a dneska hodinu od hodiny neodpovídám. Také mne to překvapilo. Co se děje? Chápu, že mnozí mají přes den zaměstnání či něco podobného, ale vždy to tu bylo narváno otázkami každý den. Zajímavé.. Počkám si na další odpovědi-jsem zvědavá 😁

Nuk nuk

Občas asi máme, MIroslavste, i důležitější věci na práci, než jen sedět u počítače, notabene sledovat, jsetli je tu na co odpovídat a vymýšlet otázky, jen aby se na něco ptalo.

Spiritus

já se učím…

alexandra

Je pátek,tak šli asi všichni někam pařit.
Já jdu zítra do práce,tak už jdu chrápat.

Michal

Není vždycky posvícení…

Lucimia

Já se také učím, tak tu až do konce zkouškového také asi moc nebudu…:-(

ReHu

Já měla pracovní poradu 🙂.

panenka

Měla jsem pracovní schůzku s klientem proto jsem tu Miroslave nebyla.