Kerynka

co se stane z nevyzvednutou poližkou na poště vrátí jí prodejci??

omilem se mi stalo že jsem klikla přes cizí stránky ebay že to chci koupit nvm jak to zrušit je možné že když si to nevyzbednu n poště vrátí se to zpět nebudu z toho mýt problém?

Nejlepší odpověď
Funna

co tak třeba místo klepání omylem na eBay, klepnou na slovník spisovné češtiny?…

Další odpovědi
Zbynas

Nějaký fake či co. Jedním klikem rozhodně z ebaye nic nekoupíš. Ani náhodou, bez vyplnění adresy a podobně. Eh???

Hamon

Zalezi na tom, jakou legislativou se obchodovani na ebay ridi (nemam chut to dohledavat) a jak podle ni dochazi k uzavreni kupni smlouvy.
Jestlize k uzavreni kupni smlouvy dojde okamzikem ukonceni aukce, pak by prodavajici mohl mit narok na uhradu nakladu vzniklych s odeslanim a naslednym tvym neplnenim smlouvy.
Ale jak rikam, zalezi na tom, pravo jake zeme se uplatnuje.

ivzez

Problémy se nemyjí …