Kelt

Co se stane se soubory, když nedokončím operaci na PC?

Chtěl jsem přenést soubory z jednoho adresásře do jiného, ale pak jsem to stopnul. Co se stane? Mám adresář Pátek, kde mám 300 souborů a chci je přenést do Adresáře Sobota, který je prázdný. Indikátor mi například ukáže 200 souborů a já to zastavím. Jaké bude rozdělení souborů nyní? Kolik souborů bude v adresáři Sobota – 200, nebo žádný a kolik jich bude v adresáři Pátek – 100, nebo 300? Doufám, že se soubory neztratí? Děkuji.

Odpovědi
dubraro

OS nedovolí ukončit kopírování v půli souboru. Takže část souborů bude v novém adresáři a část zůstane v původním.

anonym

Buď se přesune jen část, nebo žádný, nebo zmizejí v časoprostoru.

isteron

Mal si to nechať dokončiť a potom presunúť tam kam chceš.