Avatar uživatele
anonym

Co se stane s virem v kosmu?

Docela by mne zajímalo jak se tam ti drobní živočichové chovají, zaniknou nebo zmutují, tak nějak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56 před 3985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Odpoveď byla označena jako užitečná

Uz se stim delali pokusy …a napriklad Bakterie Salmonella zmutovala a byla pak trikrat nebezpecnejsi …jenomze stavba bakterii a viru je uplne jina …;D…i tak pocitam ze by na tom viry mohly byt podobne…
Doplňuji:
no uz jsem neco podobneho nasel … cti zde http://www.li­dovky.cz/salmo­nela-posilovala-v-kosmu-djn-/veda.aspx?c=A070926­_082431_ln_ve­da_svo .....
no a pak se nasla v 70 letech v meteoru bakterie.. ale do jake Viry je to pravda to nemohu posoudit …jenze to by pak znamenalo ze se to ve vesmitu bakteriema jen hemnzi …:D cemu se az tak zase verit neda …ale kdo vi ..treba prapuvodni bakterie byla z vesmiru …nenavno jsem koukal na zajimavy dokument http://www.you­tube.com/watch?v=d4FC0ZJ­g3dQje voc dilu ..kdyztak se mrkni …moc bych tomu neveril ..Ale jsou tam nekdy opravdu veci nad kteryma clovek fakt musi premyslet a rikat si ze by to mozne bylo …jinak je to spis Sci-fi nez dokument..;D…

Upravil/a: badisko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Někteří to nepřežijí, jiní by přežili nějaký čas v krystalické formě – záleží na druhu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

já osobně si myslím, že není možný organický život ve vesmíru. Pokud nějaké těleso nemá příznivé podmínky pro udržení drobného organického života, není možné ho udržet podle mě. V kosmu je i řada záření a dalších zajímavých věcí, které dokážou zničit organický život. Jsou ale i vyjímky, kdy se drobný organický tvorové dokáží obejít bez nějaké důležité věci. Podle mého názoru, je snadnější hledat to, co v kosmu zahyne, než to co by přežilo 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek