JanaViki

Co se stane s nezletilým chlapcem, který hulí trávu?

Co se stane s jeho rodiči? A s ním? :D:D

Nejlepší odpověď
Drap

Začne to s ním jít zřejmě po pravidelném hulení z kopce . Co se s ním stane a co s rodiči, nelze určit. Je to příliš málo informací. Záleží čeho se dopustí.

Další odpovědi
zjentek

jsou 2možnosti:

  1. nezletilý feťák
  2. uzdraví se

Doplňuji:
reezo: máš recht, znám jednoho huliče a ten vždycky, když je důležité a rozhodující podat obrovské fyzické výkony, abychom se posunuli dál, tak on stojí a zamýšlí se ,)

Pájo

Krátká reakce na odpověď uživatele >Reezo<

Žádná reálná spojitost s kouřením trávy a tak/tím zvýšovaným intelektem (bohužel) není.
Hulič se jen delší dobu opájí pocitem, že ho každou chvilku, každičkou snad vteřinu, už může napadnout něco naprosto geniálního, něco, co se skoro dotkne podstaty (bytí, světa, vesmíru, atd…). Realita je ale jiná, zůstává jen ten pocit. Někdo to prokoukne dřív, někdo později… a někdo… škoda mluvit.

Melkor

Kdo píše že to s ním půjde pravděpodobně z kopce lže! Já marihuanu kouřím skoro každý den a musím říci že je lepší dát si jointa než cigaretu nebo pivko. !!!Alkohol a cigarety jsou mnohem nebezpečnější než marihuana!!! a navíc kdo tvrdí že to začíná trávou a končí fetováním tak lže, znám spousty huličů a jsou to v pohodě lidi a žádný feťáci… Jde o to v jaké je ten „hulič“ partě, jestli se schází s nějakýma fetkama (kteří taky furt hulí „jen jako doplněk“ třeba pika) tak se pak nemůžeme divit že ho k tomu nějak přemluví, ale rozhodně to není tak, že nám ganja přestane stačit a budeme chtít vyzkoušet něco tvrdšího, to je pěkná blbost co si někdo vymyslel a a teď tomu z nějakého důvodu věří obrovské množství nehulících lidí. Očko taky nemá pravdu, existuje totiž ještě jedna možnost: Nepřestane ho to bavit a bude hulit dál a bude fungovat jako normální člověk a nikdy z něj fetka nebude. Huliči většinou alespoň pracují a vedou normální život. Měla byste si najít více relevantních informací. Pokud vaše dítě (nebo vy) kouříte nebo holdujete alkoholu jste na tom o hodně hůř!!!

anonym

Spolužačka dcery trávou začala, potom přešla na tvrdší drogy a maturity se nedožila. Byla jedináček, takže je jasné, jak to asi zapůsobilo na rodiče. Otec zemřel brzy po ní a matka se dodnes léčí na nervy.
Každý nezletilý „pokuřovač“ trávy má vlastně dvě možnosti. Buď časem příjde na to, že „hulit“ je blbost, nebo ho čeká sešup k tvrdé droze a jak to vypadá s narkomany víš sama dobře.
Nedokážu si ale představit, že bych jako rodič řešila podobný problém se svými dětmi. Toho jsem byla ušetřena. Naštěstí.
Je ale pravdou, že jsem se ze svých potomků snažila vychovávat silné jedince schopné rozlišovat, co jim uškodí. Když měly děti problémy, tak jsem byla s nimi. Nenechala jsem je trápit se a většinou mi brzy řekly, co mají za problémy. Neměly zapotřebí hledat únik z reality.

Děda Louda

Zapomene pravopis.

Luuu

Důležitý je zjistit PROČ hulí?
Doplňuji:
Intelekt to nezvyšuje ani náhodou.
Představivost? Možná.
Spíš to otevírá jakýsi dveře, ve smyslu, podívá se na věc z úplně jinýho úhlu, zamyslí se nad ní jinak. Většina myšlenek, co zkouřenýho člověka napadne, se mu zdá skvělá. Schválně ať si to zkusí napsat, druhej den v 99 ze 100 případů zjistí, že to byla ultra blbost.

Reezo

záleží jaké množství hulí a důležité je zjistit proč hulí trávu. Já osobně se taky občas zhulím, za to nepiji alkohol. pokud to nebude přehánět a bude se držet v rovnováze, tak se mu může zvýšit intelekt. Zhulený člověk se více zamýšlí.

Melkor

Kdo píše že to s ním půjde pravděpodobně z kopce lže! Já marihuanu kouřím skoro každý den a musím říci že je lepší dát si jointa než cigaretu nebo pivko. !!!Alkohol a cigarety jsou mnohem nebezpečnější než marihuana!!! a navíc kdo tvrdí že to začíná trávou a končí fetováním tak lže, znám spousty huličů a jsou to v pohodě lidi a žádný feťáci… Jde o to v jaké je ten „hulič“ partě, jestli se schází s nějakýma fetkama (kteří taky furt hulí „jen jako doplněk“ třeba pika) tak se pak nemůžeme divit že ho k tomu nějak přemluví, ale rozhodně to není tak, že nám ganja přestane stačit a budeme chtít vyzkoušet něco tvrdšího, to je pěkná blbost co si někdo vymyslel a a teď tomu z nějakého důvodu věří obrovské množství nehulících lidí. Očko taky nemá pravdu, existuje totiž ještě jedna možnost: Nepřestane ho to bavit a bude hulit dál a bude fungovat jako normální člověk a nikdy z něj fetka nebude. Huliči většinou alespoň pracují a vedou normální život. Měla byste si najít více relevantních informací. Pokud vaše dítě (nebo vy) kouříte nebo holdujete alkoholu jste na tom o hodně hůř!!!