dj.david1234

Co se stane s nehtem po spolknuti?

Sestřenka si kousala nehty prstu a nechtěně ho spolka..Ptala se mě, co se stane..Upřímně…ne­věděl jsem co odpovědět..Poraďte prosím abych jí mohl uklidnit..

Nejlepší odpověď
sejtanka

Dcera když byla malinká spolkla dvoukorunu a světe div se,po dvou dnech skončila v nočníku.Myslím,že nehet skončí v toaletě s ostatním střevním odpadem.

Další odpovědi
PitrSvitr

po spolknutí nehtu jej rozpustí žaudeční kyseliny, které ho rozloží na malé částice. Nic se nestane, koušu si nehty běžně:D

chudst

Normalne se rozlozi v zaludku, pripadne vyjde prirozenou cestou ven.

mosoj

To je průser, kdoví kde jí teď nebudou růst nehty.