hippeace

Co se stane s jídlem které vdechnu a už nevykašlám?

mám takový pocit že bych za tu dobu co vdechuju jídlo tak 100g jídla v plicích

Nejlepší odpověď
annas

Smutný příklad. Moje sestřenice svačila v zaměstnání, přitom se bavila se spolupracovnici, smály se.

Najednou vdechla sousto, ani rychlá záchranná služba nepomohla … Bylo jí 26 roků, opustila manžela a dvě holčičky – 3 a 4 roky …

Další odpovědi
fcoop

Když VDECHNEŠ 10 dkg jídla,nediv se,že nic nevykašleš.Mrtví nekašlou.

anonym

pokud cdechneš málo, tak bakterie v plicích si s tím dokážou poradit a „odbourat“ to, či to vydícháš v podobě plynu