bolak

Co se stane s facebook účtem když uživatel zemře?

Zruší ho, dají to tam nějak znát, třeba nějakou černou páskou přes fotku?

Nejlepší odpověď
briketka10

tos mě pobavil, ale vážně černou pásku přes fotku :D
Doplňuji:
i když nejsme v této kategorii..

Další odpovědi
Sůwa

Dostat se pryč z registrace na Fb je těžké pro živého, natož pro mrtvého, který už nemá ty možnosti. Nejspíš tam bude mít profil do konce facebooku a nikdo si toho ani nevšimne 🙂.

MrGandy

Ne, nic se s ním nestane …

Jedna rodina založila po smrti svého syna firmu, která odstraňuje internetovou pozůstalost (Prohledají celý počítač, apod…). Určitě o tom něco najdete…

LA MINA

Ne, účet zůstane tak jak je.

Mela jsem kamosku která už mezi námi neni
a ne jeji FB chodi matka jeji.
pokud ho matka nevymaže bude pořad tam