Dzejkob

Co se stane s člověkem .. ?

.. když se mu vteřinovým lepidlem zalepí řitní otvor?

Nejlepší odpověď
kropitko

kde to jsme????

Další odpovědi
quentos

…hm, to zřejmě doslova a do písmene NEBUDE ŽÁDNÁ PRDEL ;{DD

dudu

bože, bože,… existují otázky zvídavé, duchaplné a blbé, u těch posledních odpusťme prosím autorovi jeho hříchy.

anonym

Nebude mít náladu dávat takovéhle zhovadilé otázky.

Michal

Nevkusná otázka.

infant

Otázka možná nevkusná, ale rozhodně velice zajímavá. Myslím, že daný člověk by měl poté problém s vyměšováním jak pevných exkrementů, tak i střevních plynů.

Zdroj: infant.blog.cz

Miroslavst

co by? až půjde k doktorovi tak se nepose*re strachy.

Nuk nuk

Inu, na hloupou otázku, hloupá odpověď. Odvezou ho na chirurgii, kde si ho nechají tak dlouho, dokud si nesedne.

vecernice

Jeden můj kamarád si stříkl vteřinové lepidlo do oka.Doktoři mu oko očistili,opláchli,oš­krabali a ono vidí.......Tak jestli to nebude podobný?

panenka

co se mu stane?pak nebude moc chodit na záchod a to si pak myslím že to bude teprve pěkné žůžo dobrodrůžo.