Avatar uživatele
mosoj

Co se stane, poruší – li se rovnováha života na Zemi ?

Vše živé na Zemi váží cca 20 bilionů tun. Z toho 10% připadá na živočichy včetně člověka. Tento poměr 90 % flóry a 10 % fauny je považován za rovnováhu života na Zemi. Příroda se ji snaží dodržet, ale do nekonečna to nepůjde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, johana 56, ivzez před 4063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Zajímavá myšlenka,takhle jsem se na to nedívala. Já vím akorát,že na narušení zemské rovnováhy působí i zemské a kosmické síly,které spolupůsobí a tím udržují rovnováhu,harmonii a život na zemi a když se jejich rovnováha poruší,vznikají nemoci a hodně přírodních katastrof…někde jsem četla,že i pyramidy působí na rovnováhu života na Zemi…
Ale k Vaší otázce..je pravda,že se rodí čím dál tím více lidí a to časem nebude pro planetu únosné. Ale dosud mě nenapadlo,že by přelidnění planety mohlo narušit rovnováhu na Zemi…to by mělo katastrofální následky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nestane se nic, pořád platí zákon o zachování hmoty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

A jsme zase u toho …priroda si poradi cesticku si vzdy najde …tohle uz tady bylo v historii nasi planety mockrat …horsi to bude s lidskym druhem …priroda tady bude i po nas …nelamal bych si stim hlavu.. me osobne na lidskem druhu zas az tak nezalizi …sereme si do vlastiho hnizda… budiz nam tedy trest zahuba …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no to je otázka i s odpovědí. Kompletní otázka s kompletní odpovědí. Až už to nepůjde, stane se to, že tady fauna a flora nebude. A možná taky anorganické, jako třeba horniny. Příroda ale bude v naprosté pohodě dál, protože dle mého názoru fauna a flora sama ji netvoří. Je to hlubší. Takže nelze ubližovat přírodě, lze ubližovat sami sobě. A nebo lze pomoci přírodě s tou rovnováhou, to je otázka výběru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek