Co se stane pokud narazí troll na trolla?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Pozdraví se.

Další odpovědi
huxa

Je to něco, jako když se potkají dva sarkasticky mluvící lidé, dva melancholici, dva onanysti, prostě je to jako jeden troll, který zápasí s dalším, mohou se stát kamarády, ovšem většinou takové přátelství nevydrží, neboť se snaží předhánět, ukázat tomu druhému, že on je ten lepší.

dědapetr

Srážka dvou trolů.

anonym

Alespoň jeden z nich se ´dožere´ – kvůli nepochopení ´partnera´…

zjentek

to jsou momenty, kdy zarytí netrollové si uvědomí, jaká je jejich role na webu a pochopí nonsense diskusí „naneživo“, byť by to byly rady v dobrém duchu ,)

abendsbrot23

2 trollové si začnou honit ega.

marci1

Nastane velká koncentrace „zla“. 🙂
„Když pozoruji, jak jsou lidé zlí, nikdy se tomu nedivím, ale často se divím, že se nestydí.“
Karolina Světlá
http://azcita­ty.cz/karolina-svetla/28611/#ix­zz37eBAymbw

Nevíteto?

Půjdou si pěkně na nervy 🙂