ferda.

Co se stane, pokud jsem jako zletily ridic s ridicskym opravnenim chycen bez jakychkoli dokladu totoznosti? Diky

Nejlepší odpověď
Hykam

Oni si Vaší totožnost zjistí, zeptají se na pár otázek, jako třeba Vaše matka za svobodna, komu patří auto, Váš datum narození… a porovnají to se svou databází.
Již se mi to několikrát stalo a jednou jsem platil 100kč pokuty, záleží na policistovi, nikdo mne nikdy na žádný DI nepředvolal.

Další odpovědi
anonym

Dopustíte se tím přestupku a bude následovat pokuta a pravděpodobně předvolání na DI.
Jedním z nejzákladnějších pravidel pro řidiče motorových vozidel vyučovaných v autoškolách je to, že bez dokladů NESMÍ sednout do vozidla.

cukrar

Ferdo, nic zvláštního se nestane. Vylustrují si Vás on line, a dostanete pokutu. Může být do 2000Kč. Je to na policii.
Nic závažného to není.