sarinks258

Co se stane,když zaklepnu notebook?

Ahojky,když zaklapnu víko notebooku,bliká mi zapínací tlačítko a obrazovka je černá.
Moc ráda bych chtěla,že když zaklapnu víko a znovu otevřu,internet­.stránka by tam zůstala,kdyby jsem ji nezavřela.
Zkusila jsem to nastavit na ,neprovádět žádnou akci, ale je to úplně stejný.
Poradíte mi prosím postup,jak to nastavit?

Nejlepší odpověď
Hamon

Takhle by to mělo fungovat – když nastavíš neprovádět žádnou akci, počítač běží dál, jako by se nic nestalo. Ani uspání nebo hibernace (ono blikající zapínací tlačítko) neukončuje programy.
Setkal jsem se maximálně s tím, že při uspání nebo probuzení došlo k chybě, ale to se ukončily Windows, ale ne jednotlivé aplikace.