Avatar uživatele
bolak

Co se stane když za plný rychlosti (ještě s nohou na plynu) zatáhnu ruční brzdu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, petra15, Kemily před 3714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud to zvládneš kontrolovat, tak se na místě točíš do protisměru, nebo si taky můžeš rozbít hubu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Krteczek

U novějších aut s elektronickou ruční brzdou se ti buď zaseknou zadní kola nebo se nestane nic (rozsvítí se ti na palubce vykřičník).

U starších aut, když to uděláš dost silně, tak také můžeš zastavit zadní kola (u vyjímek začneš brzdit přední nebo všechna čtyři kola).

Ve většině případů se krom nadměrného opotřebení zadních pneumatik, brzdového kotouče a destiček nestane nic a auto bude zpomalenou rychlostí pokračovat dál v cestě (v závislosti na hmotnosti, původní rychlosti a síle motoru).

Pakliže budeš zrovna zatáčet, tak je možné, že uvedeš auto do smyku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

pokud tedy ta ručka brzdí tak jak má tak většinou jdeš do smyku,pokud to uděláš s kamionem nebo něčím co má vysokou korbu nebo bednu tak jdeš na bok a pak i třeba přes boudu.
Doplňuji:
Nezkoušej to, já takhle převrátil naloženou Tatru.
Moc srandy to ale není.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Někdy se podaří kontrolovaně zaparkovat http://youtu.be/n6zWHS6p­vSU?t=41s

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

To bude tóóóóóóóčo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Záleží na povrchu ale většinou jdeš do tzv. hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co.se stane? Navštívím tě ve špitále, nedej Bože, na cintoríně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
znacka

noooo když budeš mít štěstí tak se 100pro dostaneš do Darwinových cen pro dementy :p :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

bolaku
musi to byt? proc se nezeptas jestli ryby curaji, nebo tak......---neco (hodne)dulezityho…:-)

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

No tu se dnes každý ptá na to co nemá, že??? Ty se proč na něco zajímavého nezeptáš??? 🙂

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

no zzzzz
kdybys neco mela–sem s tim, ja to zadam…:-)

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ne ted bych ti krivdila…
skutecne mne neco duleziteho ne toto tema napadlo…
Tatka se bavil se stryckem u krbu, a je jsem vzdy rada u toho–ten krb znamena moje vzdelani---a slo o pripad mlade maminky s dvema detmi na dalnici, kde se ji pri pridani plynu zasekl pedal a zustal na plnem…auto jelo 160 a ona zkousela rucni–nic, nozni–taky nic, a az si te jeji paniky nekdo vsimnul a zaradil se pred ni, a spolecne zabrzdili. A po 5 km byla zacpa, takze by bylo nejmene 20 mrtvych. A nejen, ze ji nevzali ridicak, ani neplatila zadnou pokutu…a pritom stacilo jen vypnout zapalovani a zabrzdit. Kdyby se to stalo tobe, tak uz ti ridicak nikdy nedaji…se tatka se stryckem shodli…:)

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek