bolak

Co se stane, když v USA zaplatí někdo za kriminálníka kauci a ten kriminálník, mezitím než dojde k soudu, umře?

Umře, čili se nedostaví k soudu, takže kauce propadne nebo jak to bude?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Zajímavá úvaha, jinak řečeno: za mrtvého by jsme kauci platit už nechtěli, takže vlastně nedostaneme co chceme.¨

Rozhodně to bude přesně vymezené zákonem, neboť logika by byla v prospěch plátce kauce a to se přeci nesmí stát :)