bolak

Co se stane když upírovi useknete hlavu?

Upíři jsou ve filmech (skoro) nesmrtelný, a maj schopnost se rychle uzdravovat, když jsou zraněni, ale co když se upírovi usekne hlava? Naroste mu nová? Nebo naroste hlavě nový tělo? Nebo se tělo a useklá hlava začnou k sobě nějakou neznámou silou přibližovat až se opět spojí dohromady a rána se zacelí? Nebo hlava i tělo budou nezávisle na sobě žít vlastním životem? Jak to bude?
Doplňuji:
Dobře, a teda co když rozseknete upíra vejpůl (pod bradavkama)? Co se pak stane?

Nejlepší odpověď
anonym

Zemře, upír není terminátor.
Doplňuji:
bude z něj busta

Další odpovědi
iceT

Dekapitace je pro upíra smrtelná,takže nic z toho co jsi popsal se nekoná.Ačkoli filmaři nás diváky krmí takovýma tupostma,že to je až neuvěřitelný.

marci1

Zemře. Hlava i tělo se pak má spálit. 🙂

fcoop

V hrobech nalezených při výkopech pro silnici v polských Gliwicích bylo nalezeno 44 osob. 17 z nich mělo odťaté hlavy položené mezi nohami, na rukách nebo na rameni. Proč? “Geneze pohřbívání upírů se opírá o lidové pověry. Oběťmi těchto praktik byli nemocní, velmi malí či velmi velcí nebo hrbatí. Stručně řečeno, lišící se nějakým způsobem od „normálních“.

Když přišla hrozba, třeba jako dýmějový mor, potřebovali tehdejší občané obětní beránky, kterými velmi často byli nevinné lidi.“ řekl pro polskou televizi tvn24.pl archeolog Jacek Pierzak a dodal: „Uťatá hlava mezi nohami byl jeden ze způsobů, jak se zlo, které měli mít tito lidé v sobě, nemělo vrátit do světa živých.“

„Prokletý hřbitov“ v Gliwicích pravděpodobně pochází z pozdního středověku. Někde z přelomu patnáctého a šestnáctého století. Z šestnáctého století o něm není žádná zmínka to znamená, že „byl pro jistotu zapomenut“.

Hroby byly vykopány přesně na míru. Bylo známo kdo a jak v nich bude ležet. Kdyby mrtvoly neměly uříznutou hlavu, do hrobů by se nevešly. Podle archeologů, byly dvě teorie – že jde o hřbitov odsouzených zločinců nebo upírů. Dnes je již prokázáno, že jde o hřbitov odsouzených, při jejichž pohřbech byly použity antiupírské metody. Oběti byly popraveny mečem a profesionálním katem.(Net)