Pajus89

Co se stane, když u O2 internet v mobilu přesáhnu týdenní limit přenesených dat??

Nejlepší odpověď
davidhons

Měl jsem stejný tarif. Po vyčerpání limitu čerpatelných dat. (myslím že 150mb). Se pouze spomalý přenosová rychlost na tuším 16 kb/s. Nezapočítávají se žádné poplatky. Internet běží dál. Pouze velice pomalu.

Další odpovědi
barnajka

Při překročení limitu ti operátor pošle zprávu s informací, že od této chvíle ti bude snížena rychlost dalšího přenosu dat. Toto omezení platí vždycky jen po dobu toho 1 „účtovacího“ týdne. Zároveň ti operátor nabídne přejít na tarif, kde je FUP vyšší :) Podle mě to ale není třeba – pokud ten internet používáš k běžným účelům, to omezení rychlosti skoro ani nepocítíš. Snad jen, pokud si přes mobil stahuješ větší soubory, jako např. videa – tam pak každý zbrždění opravdu znát je.