Avatar uživatele
johnyyyyyyyy

Co se stane, když zapomenu, nebo schválně nechám přes noc auto v nějakém velkém nákupním centru?

Nějaká pokuta nebo se nic neděje?např v Praze si tam nechám přes noc auto, rano si přijdu a odjedu. Tam snad nikde nic na placení není nebo se mýlím?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? yuko, redy před 2611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

OMG – mně se stávaj různý věci, ale zapomenout auto? 🙂
Jak ses dostal dom? 🙂

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Stingo

Znám případ, kdy paní přijela do obchodního centra autem, zapomněla na to a odjela domů autobusem. Pak nemohla auto před domem najít, tak zavolala policii, že jí ho ukradli. Za pár týdnů šla opět do obchoďáku a náhodou tam svoje auto uviděla zaparkované… Jinak je tam parkování na určitou dobu zdarma a pak musíš zbytek zaplatit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Podle podmínek provozovatele – nelze odpovědět paušálně…
😉
Obvykle, pokud jsem si vědom, prostě zaplatíš parkovné za dobu na parkovišti autem strávenou (minus nějaká ta hodina, která je zdarma).
_____________­____________________
Netuším, kde „tam“ máš na mysli…
😉
Ale mnohde je…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

K doplnění: V Praze je často problém zaparkovat i když zaplatit chceš. Obchoďáky s většími parkovišti v centru mají obecně parkování placené. Většinou vjezd i výjezd na závoru: lístek-parkování-(platba při překročení základního limitu)-odjezd po předložení lístku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
meereg

Jako mladému se mi stalo, že jsem přijel do práce autem a domů jsem jel autobusem.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Redy: Stačí se někde zdržet a pak se nedostaneš skrz bránu… Tak radši odjedeš tramvají/busem/vla­kem/taxíkem/pěš­ky/skamarádem­natelefonu/…

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Dochy: Třeba v Budějkách vjedeš, vemeš lístek, vyjedeš zaplatíš.
Jaký brány máš namysli?

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Některá parkoviště se zavírají opravdu bránou. Zpravidla je uvedena provozní doba od-do a mimo tuto dobu máš smůlu, barák je zavřen. Možná je nějaká šance ukecat ostrahu… Osobně jsem zatím nezkoušel 😉
Opakuji: Nejedná se o parkoviště před obchoďákem, ale zpravidla o podzemní garáže pod ním. A pak je třeba venkovní parkoviště před Metropolí Zličín, kde se standardně neplatí, ale mimo provozní dobu je parkoviště uzavřeno závorou.

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ještě jsem nezažil, že by parkoviště u nákupních center byla placená. Všude kde jsem parkoval, šlo o veřejná parkoviště zdarma. Ale v Praze je zřejmě možné všechno.

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nejen v Praze, funguje to po celé republice, ale jedná se většinou o parkoviště v centru nebo v dobré lokalitě a platí se především v tejdnu, vo víkendu to bejvá zadara …

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

V Praze totiž někteří používají parkoviště u OC jako parkoviště odstavná (OC jsou většinou na okraji Prahy) – a to se majitelům, pochopitelně, nelíbilo…
Takže závora, lísteček, pár hodin zdarma (tam, kde jsou v OC navíc multikina, máš při návštěvě kina delší dobu zdarma).
😉
Nebo se některá parkoviště na noc zavírají ´natvrdo´ – neodjedeš…
😉

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Píše „V“ centru, takže pravděpodobně kryté parkoviště. Ta jsou zpravidla (v Praze) placená na závoru a lísteček, s tím, že první 3–5hodin je zdarma.

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek