LůcaDůcaPůca

co se stane když si něco nakreslim na kůži tuší ?

nemůžu mít třeba otravu krve, rakovinu nebo vyrážku a tak ?

Nejlepší odpověď
Drap

Rakovinu určitě ne, vyrážka může u některých obzvláště citlivých jedinců. Většinou to problém nedělá. Budeš ale počmáraná . A trochu déle to budeš umývat. Jinak nic.

Další odpovědi
Vseznalek88

Když si něco nakreslíš tuší na kůži, tak se stane to, že budeš m ít něco nakresleno na kůži tuší… Jde to poměrně těžko dolu, ale kartáč a solvena to zvládnou.

Vyrážku mít budš, pokud jsi alergická na tuš :o)

lenisek01234

Bude ti to hodně blbě smejt a rakovinu kůže mužes mit :O

Protiva

Ve škole jsme rýsovali technické výkresy tuší, a ty pera se často ucpávali. Při cucání a zprůchodňování jsme pak měli černou hubu. Občas se i někdo píchl a má tam černou tečku dodnes. Tuš nešla ničím dolů, jenom speciálním polštářkem.
Když se ti tuš dostane pod kůži, tak ti tam zůstane a nerozšíří se do okolí. Je to na vždy.