_Lucka_

Co se stane když shasne světlo..??

  • Co si představíte pod tímto pojmem..??

Nejlepší odpověď
quentos

to netuším, protože slovo „shasnout“ jsem v životě neslyšel.

Další odpovědi
hanny 2

Pravděpodobně nastane tma tmoucí…

Hlada

Zdroj světla je vypnutý, vyřazený z provozu.

tom004

Tak se nesvítí.

poa.li

Nějak přeneseně se mi asociuje zráta naděje… Ale jinak samozřejmě nastane tma.

Michal Kole

přestane tok fotonů ?

hanulka11

je tma

dedeg

prostě tma nebo přeneseně-konec všem nadějím.

venkovan

Pokud světlo zhasne (předpokládám umělý zdroj) – budu přijímat přirozené světlo různé intenzity podle času a místa. Takže mohu očekávat šanci, že uvidím hvězdy na obloze a taky, že zas někdo rozsvítí – tedy čekám i naději