Avatar uživatele
Galax

Co se stane když se alkohol použije nitrožilně?

Kolik si člověk může vpichnout alkoholu aby byl jen opilý? a nic se mu nestalo? Promiňte… minulou diskuzi jsem omylem uzamkl… a nevíte když položím otázku, jak pak přispívat do diskuze?
Doplňuji:
Tak že 5 ml by člověka zabilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Galax

Zajímavá 0 před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

příspěvky do diskuze můžeš přidávat i do zamčené otázky …dole pod otázkou je diskuze tak tam diskutujeme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
niemand

Máte zajímavé potřeby..
Záleží na hodně faktorech; fysická zdatnost jedince, jeho odolnost. Technologické složení vpichované látky atp. Množství je těžko odhadnutelné;± 0.02ml v nějaké vodivé substanci – fyziologickém roztoku.
Nicméně nedoporučuji zkoušet.
Jestli ale skutečně toužíte po experimentu s alkoholem, můžete zkusit zavést alkoholem napuštěnou vatu, nebo jinou látku do konečníku v podobě čípku. Účinky jsou prý pozoruhodné. Potvrdit nemohu, nezkoušel jsem. Jestli se o to pokusíte, za recenzi přemluvím provozovatele webu, ať Vám připíše mé body.
Do diskuze se bude vstupovat nejspíš po kliknutí na odkaz DISKUZE.
hezký den

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smutnydrak

no pokud tě to nezabije tak ti určitě z toho jebne… před cca 10 lety ve V.Mýtě si to do žíly stříkli dva kluci ruma a ve finále dobodali na benzínce matku od detí kudlou…zapíchli jí pro pár korun… takže i tohle se ti může stát… :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Adam Červený

Dobry den ,Je mozne se zabit vpravenim 10ml sto% alkoholu nitrozilne?

Avatar uživatele
Galax

Tak jsem si vstříkl ve včerejší noci 0,15 ml vodky 40% a nic… vůbec nic nemotala se mi hlava jen mi trochu stoupla teplota na 37,5°C tak nevím..... co myslíte?

před 4767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
niemand

Za prvé si myslím, že byste měl přestat provádět pokusy sám na sobě.
Pokuste se udělat seznam okolností, které mohly ovlivnit výsledek – fyzická námaha přes den, únava, nachlazení, teplota okolí, Vaše psychické rozpoložení atp. Při opakování pokusu se zaměřte eliminovat okolní vlivy.

před 4757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Galax

Dnes v noci to zkusím… začnu s 0,2 ml vodky 40%… když se mi nic nestane/neopiju se tak pak zkusím ještě další 0,2 ml ale s tím skončím nechci riskovat … pokud se mi nic nestane, písnu jak to dopadlo

před 4768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Když jsem byl na kolonoskopii ( sonda do konečníku) dostal jsem malou injekci něčeho(sestra říkala že alkoholu) a během minuty jsem měl pěknou opičku. 😁

před 4768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Galax

No tak že 5 ml by člověka zabilo?

před 4768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
niemand

prosím, neberte to jako bernou minci. jsou to odhady. je třeba si uvědomit, že každým takovým pokusem narušujete velmi dobře nastavený tělní systém. zkuste si spočítat, kolik čistého alkoholu byste musel vypít, abyste upadl do šoku. vynásobte to cca 2–3×, vydělte tisícem a možná by tohle mohlo být ono smrtelné číslo.

před 4768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Galax

Aha děkuji

před 4768 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek