zjentek

Co se stane, když řeknu českýmu hinduistovi „nedělej kraviny!“?

Odpovědi
marci1

Tak to by asi nadšen nebyl. Kráva je pro hinduisty matkou bohů. Musel bys mu říct třeba : Nedělej blbosti". 🙂

Beer4Real

Nestane se nic, nikdo tak blbě jako ty neuvažuje.

Elk

Nevím, jaký rozdíl je ve víře hinduismu v čechách a v jiných zemích, ale český by – myslím – to pochopil stejně jako každý Čech.

Beer4Real

Škoda že si nemůžu dát sám sobě palec :(

zjentek

jestli tě to hodně vzrušilo a sám si na zadek nedosáhneš, tak řekni mámě

Beer4Real

dobrý pokus o vtip! skoro se povedl!

mojitek

ha,a co když uvidíš hádat se třeba muslimy a řekneš jim : " taaaak,a teď jste VE PŘI