annas

Co se stane, když píchne včela do vosího hnízda?

Doplňuji:
Včela se vosímu hnízdu vyhne.
Ale včela Mája do vosího hnízda může píchnout… co se asi stane?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Včela teda nevím, spíše rčení znám, jako že „někdo“ (např.já) píchne do vosího hnízda – ve významu, že jsem zmínila téma, které by nemělo vyplout na povrch (něco tajného)
nebo, že se začnu bavit o něčem nepříjemném, co další člověk nechce rozebírat, rozjitřím staré rány…
Toto rčení používám spíše v tom druhém významu, ale možná jej taky chápu špatně.

A co se stane? Můžu přivést člověka do nepříjemné situace a sebe vlastně taky svou neomaleností.

Další odpovědi
anonym

Proč by to dělala?

oskar

Že vyjdou na povrch věci,které byly utajované,nebo něco naruší,no nevím…