Ella

Co se stane, když nainstaluju do mobilu schéma, i když mi to píše, že je „nekompatibilní s přístrojem“?

Schéma je na Nokii 5233, já mám Nokii 5230… ale to schéma se mi strašně líbí :))
Děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
badisko: nemusíte se mnou mluvit jako s blbcem, vím co to znamená kompatibilita…
schéma nainstalovat jde, jinak by mě to nezajímalo…

Nejlepší odpověď
quentos

Může se stát, že dané schéma na daném mobilu nerozchodíte.

Další odpovědi
badisko

nic se nestane tvuj mobil to nepodporuje takze ho ani nenainstalujes tudiz se ti zobrazovat nebude …proste se neslucuje s tvym tipem mobilu …
Doplňuji:
mohla jsi pouzit slovnik cizich slov …;D
ale jinak zde ..
Kompatibilita (z angl. compatible, z lat. com-pati, strpět, snášet) může označovat:
V běžné řeči označuje míru, v jaké se dvě myšlenky, projekty, osoby atd. „snášejí“ čili dají kombinovat.
V počítačové technice:
Schopnost různých zařízení pracovat dohromady.
Míru funkční shody dvou zařízení, například počítačů. Kompatibilní jsou dvě zařízení, které lze ve větší nebo menší míře zaměnit, protože mají stejná rozhraní, protokoly, instrukční kódy a podobně.
takze nekonpatibilni znamena co?…uz jses chytrejsi vid ?..;D

badisko

tak ti nebude ale fungovat vsechno tak jak ma …

badisko

navic tuto dost podstatnou skutecnost jsi neuvedla …;D …