Co se stane, když nainstaluji více prohlížečů?

Dobrý den, když si nainstaluji více prohlížečů, protože mi přijde, že ten prapůvodní neplní svůj účel, nezneguje se mi jejich funkce?

Nejlepší odpověď
Olaf

Ne, je to v pořádku. Může mít Firefox, Chrome, Operu, Internet Explorer, Safari atd vedle sebe. Nejsou na sobě závislé.

Další odpovědi
Dandi

Přesně tak jak píše Olaf. Prohlížeče na sebe nemají žádný ovlivňující účinek. Pokud se Vám zdá, že je Internet Explorer pomalejší než ostatní, tak je to tím, že opravdu pomalejší je. Mrkněte na stránky ve zdroji, kde je srovnání rychlostí prohlížečů.

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/clanky/test-prohlizecu-je-rychlejsi-chrome-nebo-safari/sc-3-a-145460/default.aspx

alenka901

V POHODĚ SI JE MŮŽETE NAINSTALOVAT

s.dadulka

ja jich mam taky vice a nevadi to

Attack-design

ne