zjentek

Co se stane, když na libovolným místě v republice položím na kolej kolejovou brzdu?

A bude v tom, co se stane (protože nějaká reakce je vždy), nějaký rozdíl, pokud tam položím brzdu jen na jednu kolej a nebo tam nechám dvě vedle sebe, na každý koleji po jedný?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud na ni najede vlak v plné rychlosti, lze počítat s tím, že to může skončit i vykolejením

Další odpovědi
dudu

Zjenteku promiň, ale ty vymýšlíš čím dál větší blbosti a měli by Tě izolovat, protože začínáš být potencionálně nebezpečný!

arachis

Katastrofa v každém případě. Ale jedna podle mě nadělá více škody, jednotlivé vagony se budou více kutálet po okolí nebo alespoň lokomotiva určitě.

Mimozemšťan

Klidně můžeš, nestane se nic moc. Proto si je může docela lehce každej srandista opatřit. Kdyby se mělo něco stát, tak by je na nádražích zamykali, ale normálně nezájem a trčí v nich klíč.

zjentek

duduu- o to tady ale nejde. Jde o- odpovědi. A nemusí to být ani žádný návody, to nikdo nechce. Ale lichotí mi to Tvé „vymýšlíš“. Myslíš, že ne to ještě nikdo nepřišel? Což by bylo fajn, bo cestující tak mohou být bez obav ;)

Dochy

„…mohli být bez obav“ jelikož teď už si s tou myšlenkou přišel a vypustil ji do světa. Až dojde k vykolejení budeš na lavici obžalovaných jako strůjce tohoto teror. činu 😉