štamgast

Co se stane, když má někdo nalepenou náplast proti kouření a zapálí si?

Doplňuji:
Kdesi jsem slyšel, že může i zemřít.

Nejlepší odpověď
badisko

nic pokud jsi byl zvyklej kourit 40 dene …jinak souhlas s

Illines…bude ti zle…
Doplňuji:
jedna cigareta obsahuje priblizne 10 mg…tvoje telo vstreba ..asi 1–3 mg a smrtelna davka je 50–60…takze krabicka je smrtelna …no jenze nevim kolik uvolnuji naplasti ..nikotinu…btw…este jsem neslysel ze by nekdo umrel na otravu mikotinem …ikdyz po posezeni v baru a vykoureni 20–30 cigaret mi byva rano dost ouvej …pokud bych nekouril a pouze konzumoval..alkohol tak jsem vetsinou fit …to mam odskousene …ikdyz nikdy neudelas uplne stejne podminky …pro tento test…

Další odpovědi
Illines

Vetsinou mu je blbe,mam to vyzkousene.

Reuef

exploduje

jpau

Z vlastní zkušenosti: Vůbec nic a to jsem si jich za ten den zapálil asi deset…