veru.vikt

Co se stane, když člověk bude jíst jen jídlo, co obsahuje hodně bílkovin a téměř žádné sacharidy třeba půl roku??

Nejlepší odpověď
mosoj

Zblbneš nebo umřeš. Mozek se vyživuje jenom pomocí sacharidů.
Nějakou chvilku to budou zachraňovat játra, která sacharidy budou uvolňovat.

Další odpovědi
cochee

Doplním mosoje, pokud máš nadváhu, vydržíš to déle – organismus umí úspěšně štěpit tuky na sacharidy. Jenže neznám moc jídel, co vůbec neobsahují sacharidy. TO by ta strava vypadala dost jednotvárně teda.

anonym

Budeš v podstatě držet populární Atkinsovu dietu.
http://www.vip­dieta.cz/index­.php/vip-diety-1/76-atkinsova-dieta

Tato dieta je velmi rozšířená a úspěšná a pokud nejsi vegetarián nebo vegan, není ani zdraví poškozující. Dá se držet i dlouhodobě a v udržovací fázi není problém nějaké sacharidy v omezené míře konzumovat. Nastuduj si na netu víc informací než se do této diety pustíš!
Najdi si jídelníček této diety a další odkazy na netu.
V podstatě vyloučíš z jídelníčku cukry, v omezeném množství v počáteční fázi můžeš některé ovoce a zeleninu,
ale hlavně žádné přílohy. Konzumuje se maso (i tučné), mléčné výrobky, vejce atd.