bolak

Co se stane člověku kterej sní větší množství plesnivýho jídla?

Může mu hrozit něco vážnějšího než že mu bude špatně?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí mu být ani špatně, ale také to může způsoit velice závažné zdravotní problémy, třeba i vedoucí ke smrti. Osobně bych to nezkoušel.
/prosím aby moje doporučení nebylo bráno jako vulgarita.

Další odpovědi
anonym

Člověk,který sní takto nakažené jídlo,musel před tím pozřít pančovaný alkohol,proto že normální člověk,vyjma inteligenta,by to neudělal.

dudu

Barbakane chlape bídná, ne že bych si příliš zakládal na svém vzdělání, ale za inteligenta jsem se vždy považoval a také se tak snažil chovat. Mám snad Vaši narážku chápat jako důsledek krátkodobého výpadku paměti kdy jste opoměl, že se již nenacházíte v éře zlatého komunismu a rozhodl se šířit něco z jejich ideologie?

venkovan

Utratí hodně peněz – například uherák je pořád drahý. A přeci jenom je to salám který je víc pro chuť něž najedení. A zas třeba Nivy (sýra) moc nesním. Tak to moc neřeším.