co se stane až dojde k přepolovani zemskych polu?

Odpovědi
anonym

V jakém kontextu??
😉
Ale určitě po nějakou dobu nebudou fungovat přístroje založené na stabilním magnetickém poli (např. ´klasické´ kompasy).
Možná budou zmateni někteří živočichové, kteří mag. pole mohou využívat (např. k migraci) – ale neboj, člověk je v tomto směru ´tupec´, nevšimneš si.

Awe

Podle mého by to byla hotová katastrofa…Ovliv­nilo by to mnohé,od zvířat po změnu proudů v moři změnu klimatu a počasí

Lamalam

Porušily by se Van Allenovy radiační pásy, dostávali bychom vyšší dávky kosmického záření a asi by to mělo neblahý vliv na život.

metro

Střelka kompasu bude ukazovat obráceně.